Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


19.11.2020
Тридцята сесії Чортківської районної ради VII скликання 19 листопада 2020 року
      19 листопада 2020 року в залі засідань районної ради відбулося пленарне засідання 30 сесія районної ради сьомого скликання під головуванням Віктора Шепети за участі депутатів. У роботі сесії взяли участь голова районної адміністрації Арсен Марчишак , начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.
Затвердивши порядок денний депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.
    Відтак, депутатами розглянуто наступні питання:
1. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.

2. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською, сільським радами і громадами про передачу - приймання коштів
на виконання повноважень.
3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.
4. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
5. Про умови продажу частини об’єкта малої приватизації майна спільної власності територіальних громад Чортківського району приміщення по вул. Незалежності, 53 м. Чортків.
6. Про призначення директора Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи Чортківської районної ради.
7. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради та викладення його в новій редакції.
8. Про внесення змін до Програми підтримки дітей учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб та дітей з органними захворюваннями та дітей з багатодітних сімей у навчальних закладах Чортківського району на 2020 рік.
9.Про схвалення проекту програми підтримки Чортківського міськміжрайонного відділу ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України» на 2020-2021 роки.
10. Різне.