Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


21.12.2020
Чортківська районна рада утворила постійні комісії, президію та розпочала реорганізацію п’яти райрад
     
    Друге пленарне засідання Чортківської районної ради, що відбулося 17 грудня і було покликане завершити розгляд ряду організаційних питань для її подальшої діяльності, містило невеликий перелік пропозицій до порядку денного, однак розтягнулося в часі майже на чотири години. Причиною тому стало дві перерви, викликані необхідністю написання депутатами заяв щодо роботи у постійних комісіях і засідання новоствореної комісії з питань бюджету.
      На початку роботи сесійного засідання голова районної ради Марія Чупрій повідомила про створення депутатських груп та фракцій у райраді, сформовованих на основі дев’яти політичних сил, що пройшли до ради, й оголосила прізвища їх уповноважених осіб. Опісля затвердження порядку денного поставила на голосування питання про утворення постійних комісій районної ради восьмого скликання та затвердження положення про ці комісії, підтримане депутатами.
      Отож, у Чортківській районній раді восьмого скликання працюватимуть такі комісії:

 - комісія з питань бюджету та економічного розвитку (голова комісії – Степан Новінчук, «Слуга народу»);

- комісія з правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту районної ради (голова комісії – Валерій Запухляк, ВО «Свобода»);

- комісія з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності (голова комісії – Андрій Пасічник, «Довіра»);

- комісія з питань природокористування, земельних ресурсів та екології (голова комісії – Наталія Оглодана, «За майбутнє»);

- комісія з розвитку освіти, культури, охорони здоровя та соціальних питань (голова комісії – Роман Чортківський, «Європейська Солідарність»).

      Після написання депутатами заяв головуюча озвучила персональний склад постійних комісій, також затверджений депутатами, який згодом буде оприлюднено на офіційному сайті районної ради. При цьому було дотримано принцип пропорційного представництва від депутатських груп і фракцій.
Одним з головних питань цього пленарного засідання було утворення президії Чортківської районної ради у складі голови ради, його заступника, голів постійцних комісій, уповноважених представників депутатських груп та фракцій, теж підтримане сесійною залою.

        Крім цього, депутати завтердили посадові ранги та умови оплати праці голови за заступника голови ради, встановивши надбавки за високі досягнення у праці і виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років. Пролосували про початок процедури реорганізації Бучацької, Борщівської, Монастириської Заліщицької і Гусятинської районних рад шляхом приєднання до Чортківської. Тобто розпочато процес припинення діяльності вищезазначених рад і передачі їхніх активів Чортківській районній раді.
          На завершення сесійного зібрання після затвердження угод між Чортківською районною радою та міськими, селищними і сільськими радами територіальних громад про передачу-приймання коштів на виконання повноважень внесли зміни до Чортківського, Заліщицького і Монастириського районних бюджетів на поточний рік, про що проінформувала начальник фінансового управління Чортківської райдержадміністрації Галина Ізвєкова.

          За матеріалами сайту Чортків City (головний редактор Любомир ГАБРУЗЬКИЙ)