Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


29.01.2021
29 січня День пам’яті Героїв Крут
     Сьогодні, 29 січня, українська громадськість відзначає славетну і водночас скорботну дату в своїй історії – День пам’яті Героїв Крут. Подвиг студентів, котрі цього дня 1918 року пішли на вірну смерть, ставши на захист Батьківщини біля села Крути на Чернігівщині, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну.
    Бій під Крутами для теперішнього покоління українців, а особливо молоді, стало потужним історичним уроком, з якого юнь зробила правильні висновки як перемагати та стверджувати українську державність.
    Нинішнє молоде покоління наочно продемонструвало активність та небайдужість до подальшої долі України. За підтримки патріотично налаштованих юнаків та дівчат вистояв Майдан і відбулась Революція Гідності. Саме зараз, у часи загрози збоку сусідньої держави, молодь продовжує активні кроки, бере участь у звільненні сходу України від агресора.
    Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну.
    Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива їх слава.
    Вічна слава Героям України!


З повагою,
голова районної ради                                                                                                                 Марія ЧУПРІЙ