Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


19.02.2021
Сьомі роковини кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності
20 лютого 2021 року, - сьомі роковини кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності.
Цього дня, 7 років тому, Україна пережила найтрагічніший етап Революції гідності.
Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому.
Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Безумовно, жодного з нас події, що відбувалися впродовж тих холодних та кривавих місяців 2014 року, не залишили байдужими, вони назавжди переписали сторінки історії України. Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу й тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати. Нас убивали, нищили голодоморами, вивозили до Сибіру, саджали по тюрмах. Але українська нація – нескорена і вільна! Зараз йде відлік новітньої історії України. Небесна сотня виконала свою земну місію. Тепер наша черга. 
 
СЛАВА УКРАЇНІ!
СЛАВА ГЕРОЯМ!

Голова Чортківської районної ради                                                             МАРІЯ ЧУПРІЙ