Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


23.03.2021
Зустріч з матерями, дружинами загиблих Героїв
Сьогодні голова Чортківської районної ради Марія Чупрій, начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Кульчицький, голова Чортківської районної державної адміністрацї Володимир Шипітко, заступник голови райдержадміністрації Степан Новінчук та заступник голови районної ради Зоряна Сасанчин поспілкувалися з матерями, дружинами загиблих Героїв, що поклали своє життя в боях за те, щоб у нас над головою не було чути свисту куль та вибухів.
Одразу після знайомства почали обговорювати важливі питання щодо проблем, з якими зіткнулись матері, дружини та діти загиблих Героїв.
Зокрема, під час обговорення були розглянуті питання щодо матеріального забезпечення, рівня виплат та допомоги, належного медичного обслуговування, забезпечення житлом, можливість реконструкції алеї слави Героям, загиблим у російсько-українській війні на сході України.
У підсумку голови райради, райдержадміністрації та начальник обласного управління пообіцяли завжди дослухатись до проблем та надавати посильну допомогу матерям, дружинам та дітям наших Героїв.