Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


26.03.2021
Позачергове засідання третьої сесії районної ради восьмого скликання
26 березня 2021 року в залі засідань районної ради відбулося позачергове засідання третьої сесії районної ради восьмого скликання під головуванням Марії Чупрій за участі депутатів. У роботі сесії взяли участь голова районної адміністрації Володимир Шипітко, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, представників комунальних установ.
Ще до початку засідання завідувач педіатричного відділення КНП «Чортківська ЦМЛ» Олег Майданик прокоментував ситуацію щодо стану вакцинації та частково проконсультував депутатів, які задавали питання стосовно протипоказань, умов, планів та інше.

Затвердивши порядок денний депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.
Відтак, депутатами розглянуто наступні питання:
1. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 лютого 2021 року №50 «Про районну програму діяльності, фінансування та ліквідації установ соціального захисту і соціального забезпечення Чортківського, Бучацького, Гусятинського і Заліщицького районів на 2021 рік ».
2. Про внесення змін до Чортківського районного бюджету на 2021 рік.
3. Про районну програму діяльності, фінансування та ліквідації комунальних підприємств Гусятинської та Заліщицької районних рад, які реорганізовані шляхом приєднання до Чортківської районної ради на 2021 рік.
4. Про угоди та договір між Чортківською районною радою та міськими, селищною радами про передачу-приймання коштів на виконання повноважень.
5. Про внесення змін до рішення районної ради від 05 лютого 2021 року № 41 «Про районну програму діяльності, фінансування та ліквідації районних рад, які реорганізовані шляхом приєднання до Чортківської районної ради на 2021рік».
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 05 лютого 2021 року № 42 «Про районну програму діяльності, фінансування та ліквідації об’єктів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району та районних державних адміністрацій, які реорганізовані шляхом приєднання до Чортківської районної державної адміністрації на 2021 рік».
7. Про внесення змін до рішення районної ради від 05 лютого 2021 року №43 «Про районну програму діяльності, фінансування та ліквідації об’єктів освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району та районних державних адміністрацій, які реорганізовані шляхом приєднання до Чортківської районної державної адміністрації на 2021 рік».
8. Про внесення змін до рішення Гусятинської районної ради від 5.11. 2020 року №635 «Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Гусятинського району у власність об’єднаних територіальних громад».
9. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району.
10. Про зміну засновника та затвердження Статуту в новій редакції «Монастириського комунального лісогосподарського підприємства».
11. Про скасування в невиконаній частині рішення Монастириської районної ради від 17.11.2020 року №533 «Про передачу основних засобів та матеріальних цінностей Монастириської районної ради».
12. Про внесення змін до рішення Гусятинської районної ради від 05.11. 2020 року № 636 «Про передачу Гусятинського бюро технічної інвентеризації у власність Гусятинської об’єднанної територіальної громади».
13. Про передачу об`єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району.
14.Про звернення депутатів Чортківської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо едопущення зниження важливості української мови у сферах обслуговування, освіті та зменшення міри відповідальності за недотримання аналогічних норм законодавства.
15. Про звернення депутатів Чортківської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Прем`єр-міністра України щодо прийняття Закону України «Про колабораціонізм».
16. Різне.