Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


03.04.2021
Привітання голови районної ради з нагоди Воскресіння Христового
Шановні християни західного обряду та дорогі краяни!
Прийміть сердечні вітання з нагоди Воскресіння Христового! Відрадно, що в демократичній Україні кожен має право на свободу світогляду й віросповідання, тож сьогодні ми розділяємо із вами радість важливої релігійної події - Воскресіння Ісуса.
Це свято покликане утверджувати віру та надію в серці кожного християнина, воно є символом Господньої любові до всього людства.
Ми всі пам’ятаємо, що Великдень приходить до нас, аби поєднати близьких людей. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й людські надії та сподівання на добру долю. Тому нехай у цей день воскресне у ваших душах усе найкраще на землі: непохитна віра, щира відданість і вічна любов. Тож із цими проханнями, у злагоді та братерській любові направляймо наші молитви до Господа! І головне- просімо Його про повернення миру в нашу Україну – це є найбільше бажання, яке об’єднує нас усіх!
Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я та довголіття! Зичимо гарного настрою, родинного затишку та наснаги на життєвих дорогах! Нехай благословить та береже Господь наші сім’ї, наш край, рідну Україну!
Зі святом Вас, жителі новоутвореного Чортківського району!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,
голова Чортківської районної ради Марія Чупрій