Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


06.04.2021
Нарада з питань надходження податків і зборів до місцевого бюджету
 📍6 квітня відбулась нарада з питань надходження податків і зборів до місцевого бюджету у поточному році, під головуванням голови Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Труша, у якій взяли участь голова районної ради Марія Чупрій, голова районної державної адміністрації Володимир Шипітко, голови ОТГ та керівники структурних підрозділів обласної та районної держадміністрацій.
📣Обговорювали координацію спільних заходів, спрямованих на виявлення і залучення додаткових надходжень, налагодження співпраці між податковою службою області та територіальними громадами.
❗Голова обласної державної адміністрації акцентував увагу, що в результаті реформи децентралізації органи місцевого самоврядування та виконавчої влади стали рівноцінними партнерами, які працюють над спільним завданням.
«Голови громад мають зрозуміти, що вони не залишилися сам на сам зі своїми проблемами. Так, ви отримали свої бюджети, але держава готова і надалі підтримувати громади на етапі їх становлення, зокрема, через державні програми, Державний фонд регіонального розвитку», - зауважив Володимир Труш.