Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


26.04.2021
26 квітня – День Чорнобильської трагедії
📣Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Сьогодні минають 35-і роковини з того трагічного моменту, коли 26 квітня 1986 року сталась найбільша техногенна катастрофа світового масштабу - аварія на Чорнобильській атомній електростанції.
Україна та Європа досі долають наслідки цієї катастрофи, які були б ще більшими і страшнішими, якби не людський подвиг та відвага, які є неоціненними. Подвиг ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи – це приклад мужності та героїзму…
🟢Сьогодні, згадуючи трагічні події 35-річної давнини, ми вшановуємо людей, які своєю працею, мужністю, ціною свого здоров’я і життя змогли подолати страшну катастрофу, яка сколихнула нашу країну вночі 26 квітня 1986 року вибухом на Чорнобильській атомній електростанції.
Без минулого немає майбутнього. Ми завжди пам’ятатимемо подвиг героїв-ліквідаторів, яких ми вже звично називаємо чорнобильцями, їх самовідданість та самопожертву. Низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, серед яких було багато й наших земляків, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть почасти не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися.
❗Слава живим героям-чорнобильцям та світла пам’ять тим, хто передчасно пішов із життя внаслідок цієї трагічної аварії. Священна пам'ять про ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу!

З глибокою шаною та повагою,
голова Чортківської районної ради Марія Чупрій