Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


26.04.2021
Панахида до 35-ї річниці аварії на ЧАЕС
📍26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу.
❗26 квітня 2021 року біля пам`ятного знаку жертв Чорнобильської катастрофи в Чорткові відбулась поминальна панахида з нагоди 35-ї річниці аварії на ЧАЕС. Вшанувати ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС прийшли представники районної та міської влади, голова районної громадської організації «Спілка Чорнобиль та інваліди Чорнобиля» Світлана Грицай, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, колективи підприємств, установ, організацій, громадськість краю. Преосвященний Владика та всечесні отці відправили поминальну панахиду за померлими під час ліквідації. Славних героїв Чорнобиля, цвіт нашого народу, що в розквіті духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є кожного з нас - життя усі присутні вшанували хвилиною мовчання, поклали квіти та свічі до пам’ятного знаку.
🟢Голова районної ради Марія Чупрій нагородила подякою учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в особі голови районної громадської організації «Спілка Чорнобиль та інваліди Чорнобиля» Грицай Світлани Анатоліївни за активну громадянську позицію, самопожертву, що виявлено під час ліквідації наслідків катастрофи.