Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


25.06.2021
Урочистий випуск Чортківського медичного фахового коледжу
25 червня у Чортківському державному медичному коледжі відбулася урочиста подія – випускний бал. Різнобарв’я вишиванок не залишило байдужим нікого з присутніх. Святкова та дружня колона випускників, викладачів, батьків та шанованих гостей традиційно вирушила до Катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла для спільної молитви за мирне майбутнє України та благословення на щасливу долю випускників.
Далі свято продовжилося на площі Героїв Євромайдану, де кращим із найкращих, володарям дипломів “із відзнакою” документ про медичну освіту вручали – директор коледжу, канд. мед. наук, Заслужений лікар України Любомир Білик , голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, голова Чортківської районної ради Марія Чупрій, міський голова Чорткова Володимир Шматько. Далі випускників вітали викладачі коледжу, студенти та батьки.
«Ви майбутня еліта української охорони здоров’я та світової медицини. Попереду у вас пора звершень і перемог. Я хочу побажати вам ніколи не втрачати терпіння і амбіцій, зберігати енергію і кожен день примножувати її, вірити в себе і свої сили", – звернулась з привітанням до випускників голова Чортківської районної ради Марія Чупрій.
Завершилося свято хвилюючим, феєричним прощальним вальсом…
В добру путь, дорогі випускники!!!