Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


29.09.2021
Засідання п'ятої сесії VIII скликання
У залі засідань районної ради відбулося засідання п'ятої сесії районної ради восьмого скликання під головуванням Марія Чупрій за участі депутатів. У роботі сесії взяли участь голова районної адміністрації Володимир Шипітко, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники комунальних установ.
🟢Затвердивши порядок денний депутати перейшли до обговорення і розгляду наступних рішень:
❗1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2021 року.
❗2. Про затвердження додаткової угоди та договору між Чортківською районною радою та селищною, сільською радами про передачу-приймання коштів на виконання повноважень.
❗3. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 лютого 2021 року №50 «Про району програму діяльності, фінансування та ліквідації установ соціального захисту і соціального забезпечення Чортківського, Бучацького, Гусятинського і Заліщицького районів на 2021 рік».
❗4. Про внесення змін до Чортківського районного бюджету на 2021 рік.
❗5. Про прогноз Чортківського районного бюджету на 2022-2024 роки.
❗6. Про списання дебіторської заборгованості районного бюджету АК АПБ «Україна».
❗7. Про підтримку звернення депутатів Бучацької міської ради Тернопільської області до Тернопільської обласної ради про прийняття Бучацького ліцею Святого Йосафата до комунальної власності Тернопільської обласної ради.
❗8. Про звернення депутатів Чортківської районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, народних депутатів України щодо ухвалення закону в якому буде надана об’єктивна політична і правова оцінка насильницького переселення у 1944-51 рр. Українського населення з території сучасної Польщі як депортації за національною ознакою.
❗ 9.Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області до Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України та Тернопільської обласної державної адміністрації щодо передачі Бучацького Замку
❗ 10. Про передачу комунального майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району до комунальної власності Бучацької міської ради