Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


21.11.2021
Відзначення Дня Гідності та Свободи!
Шановні жителі Чортківщини!
Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструє щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода в домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
Україна - територія гідності і свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 - 2014 роках. Це було важке випробування для нашої країни, але українці довели свою любов до країни, виявили честь і мужність. Україною потрібно пишатися. Її просто неможливо не любити! Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни. Зберігаймо й оберігаймо цей скарб! А наша сильна і демократична Україна буде берегти й захищати нас.
Щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, усіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Бажаємо миру та злагоди всім українцям, щасливої долі, сімейного щастя! З Днем Гідності та Свободи!
Слава Україні! Слава її Героям!
Голова районної ради                                                                         Марія Чупрій