Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


27.11.2021
День пам`яті жертв Голодомору
 Шановні жителі Чортківщини!
   Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932–1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.
   Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління.
   Схилімо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які загинули голодною смертю. У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі! Ми маємо усвідомити, щоб цього не сталося більше з нашими дітьми, внуками, нашими правнуками, ми повинні бути єдині у творенні нашої Української національної держави, тверді та свідомі у своєму виборі. Сьогодні складаємо співчуття нащадкам, родинам загиблих. Нехай Господь Бог прийме їхні душі до Царства Божого, а нас укріпить у вірі, надії, любові.
Закликаю усіх запалити сьогодні свічку пам’яті та вшанувати жертв  Голодомору 1932-1933 років, а також жертв голодоморів 1921-1923 і 1946-1947 років хвилиною мовчання.
Світла пам’ять безвинно загиблим!

З повагою
голова районної ради                                           МАРІЯ ЧУПРІЙ