Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.

13.11.2012
Нарада у голови
    В понеділок, 12 листопада, голова районної ради Володимир Заліщук провів нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради. Передусім голова районної ради наголосив на необхідності врегулювання питання безкоштовного перевезення школярів на олімпіади, конкурси, змагання, які проводяться відділом освіти Чортківської районної державної адміністрації. По цьому питанні райдержадміністрацією заплановано провести зустріч з перевізниками. Виокремив Володимир Васильович і питання зупинок громадського транспорту, адже до керівництва району неодноразово звертаються мешканці Чортківщини щодо збереження існуючих місць зупинок громадського транспорту. Важливо, щоб громадянам було створено оптимальні умови для проїзду в громадському транспорті. Як зазначив на понеділковій нараді при голові РДА та голові районної ради міський голова Михайло Вербіцький наразі буде збережено місця зупинки транспорту.
    Голова районної ради дав доручення начальникам відділів розпочати підготовку до чергової сесії районної ради, яку заплановано провести усередині грудня цього року. Відповідно до плану роботи буде слухатися робота позашкільних навчальних закладів, дитячо – юнацької спортивної школи тощо.
    Велася мова про проведення щомісячної наради з сільськими головами. Першочергово на нараді мають обговорюватися питання, які нині хвилюють голів рад. Для участі в нараді мають бути запрошені усі компетентні органи.
    Заступник голови районної ради Любомир Хруставка повідомив, що стартує друга фаза конкурсу з благоустрою населених пунктів і уже цього тижня конкурсна комісія розпочне об`їзд сіл району.
    7 грудня – день місцевого самоврядування – у зв`язку з цим прийнято рішення зібрати оргкомітет та визначити план заходів з відзначення державного свята.