Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


09.03.2022
Ти з нами, батьку і пророче…
       9-10 березня вся свідома українська спільнота вшановує пам`ять про вірного сина українського народу, поета, письменника, пророка, художника Тараса Григоровича Шевченка.
        Щорічно у ці дні до пам`ятника Т.Шевченку ми ішли з квітами. Сьогодні шану Кобзареві кращі сини і дочки українського народу віддають у боях, героїчно захищаючи нашу державу у війні з російським агресором.
Шевченкове «Поховайте та вставайте. Кайдани порвіте і вражою злою кров'ю волю окропіте,» - нині благословляє наших захисників на боротьбу за рідну землю, за волю, за матерів і дітей, за «лани і кручі», за Україну.
      З глибини віків Тарас Григорович звертається до кожного з нас: «Свою Україну любіть. Любіть її… Во врем`я люте. В останню тяжкую минуту за неї Господа моліть.» І в любові до України у цей складний час, коли Росія веде загарбницьку війну на наших землях, народжуються новітні Герої, які безстрашно ідуть у бій з ворогом, які рятують мирних жителів, виносять з- під обстрілів і евакуйовують з оточень, ведуть боротьбу за життя над операційним столом і збирають медикаменти, продукти, військові обладунки, гуманітарну допомогу, шиють одяг для воїнів та готують їжу, плетуть маскувальні сітки і приймають біженців, ведуть дипломатичні переговори та військові операції і численно жертвують кошти для підтримки Збройних Сил України. А ще – моляться, моляться і моляться.
        Бо як писав Т.Шевченко: «Борітеся – поборете, вам Бог помагає! За вас правда, за вас сила і воля святая!»
Борімось, молімось, робімо великі і малі справи в боротьбі за нашу землю і переможемо. Бо як заповідав наш Кобзар:
«І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі!»

        Голова Чортківської районної ради                                                 Марія ЧУПРІЙ