Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


26.09.2011
Відбулася восьма сесія Чортківської районної ради
    
23 вересня відбулася восьма сесія Чортківської районної ради. В роботі сесії взяв участь депутат обласної ради Олександр Стадник . На сесії слухалися наступні питання:
1. Про стан виплат пільгових пенсій відповідно рішень судів жителям Чортківського району.
2. Про роботу державної податкової інспекції в Чортківському районі по здійсненню контролю за сплатою податків до місцевих бюджетів за I півріччя 2011 року.
3. Про стан підготовки соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.
4. Звіт про виконання районного бюджету за 6 місяців 2011 року.
5. Про програму «Молодь Чортківщини на 2011-2015 роки»
6. Про програму олімпійського руху в Чортківському районі на 2011-2014 роки.
7. Про внесення змін до рішення районної ради № 46 від 12 січня 2011 року «Про районний бюджет на 2011 рік».
8. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
9. Про затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації.
10. Про реорганізацію фельдшерсько-акушерського пункту с.Росохач в Росохацьку амбулаторію загальної практики-сімейної медицини.
11. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району.
12. Про внесення змін до регламенту Чортківської районної ради VI скликання.
13. Про погодження розміру батьківської плати за навчання у школах естетичного виховання на 2011-2012 навчальний рік.
14. Про депутатський запит депутата районної ради Левандовського Б.В.
15. Про звернення депутатів Чортківської районної ради з приводу вивчення історії України у загальноосвітніх навчальних закладах
16. Про звернення депутатів Чортківської районної ради щодо недопущення прийняття Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Перелік пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації» (щодо виключення з Переліку будівель Почаївської лаври).
17. Про звернення депутатів Чортківської районної ради щодо ситуації, яка склалася із незаконним заниженням урядом заробітної плати всіх працівників, праця яких оплачується на основі Єдиної тарифної сітки .
18. Про звернення депутатів Чортківської районної ради щодо забезпечення працівників бюджетних установ закладів освіти, культури, охорони здоров'я Чортківського району безоплатним користування житлом, квартирою з опаленням і освітленням в межах встановлених норм.
19. Різне
    Депутати прийняли рішення направити звернення Президенту України, голові Верховної Ради України, Прем`єр – міністру України, голові правління Пенсійного фонду України, Генеральному прокурору України щодо ситуації, яка склалася по виплатах пільгових пенсій відповідно до рішень судів жителям району. Також депутати порушили питання неприпустимості прийняття в другому читанні законопроекту «Про гарантії держави по виконанні судових рішень», який передбачає позбавлення пільг 16 категорій громадян і зміни до 17 законів.
    Широко обговорювалися питання про стан виплат пільгових пенсій відповідно рішень судів жителям Чортківського району, підготовки соціально – культурної сфери до роботи в осінньо – зимовий період, питання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району.
    Начальник відділу культури і туризму Чортківської РДА Чайківська Г.З. повідомила , що 9 жовтня в с. Шманьківці проходитиме обласний пісенний фестиваль «Червона калина», на який були запрошені усі присутні.