Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.

15.10.2013
Першість з волейболу
     11-12 жовтня 2013 р. в спортивному комплексі « Економіст » ЧІПБ проходила районна першість з волейболу серед жіночих та юнацьких команд ВНЗ і ДЮСШ.
    Урочисте відкриття змагань провели директор Чортківської РКДЮСШ В.Г. Градовий та Т.В.Яблонь – заступник керуючого справами – начальник відділу з гуманітарних питань Чортківської районної ради.
    В цьогорічній першості взяли участь 4 команди, а саме: дві команди дівчат Чортківської РКДЮСШ, команда педагогічного училища та команда « Ветеранів» -випускників ДЮСШ.
    Ігри проходили по коловій системі. В результаті змагань перемогу здобули вихованки ДЮСШ (тренер Шевчук В.Є.), другими стали досвідчені «Ветерани», які вирвали перемогу у юних волейболісток спортивної школи, а третє місце посіли вихованки чортківського педагогічного училища (представник Побуринний А.С.). Кращим гравцем першості на думку суддівської колегії на чолі з Прокопівим А.Р. визнано вихованку молодшої групи ДЮСШ Рябкову Віталіну.
    Всі призери нагороджені пам’ятними грамотами, а команда-переможець - кубком першості.