Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.

11.11.2011
"Невидимі люди" - перша соціальна фотовиставка на Чортківщині про людей з особливими потребами.
    «Невидимі люди» - під такою короткою, але промовистою назвою 9 листопада в приміщенні управління Бучацької єпархії УГКЦ відбулася виставка фотомайстрині з Мінська Тетяни Сафонової. Це перша у Чорткові фотовиставка соціальної тематики про людей з особливими потребами. Героями виставки стали як мінські, так і чортківські діти. На її відкриття завітали – заступник голови РДА з гуманітарних питань І. Стечишин, начальник відділу з гуманітарних питань виконавчого апарату районної ради Т. Яблонь, начальник відділу культури і туризму Чортківської РДА Г. Чайківська, діти, батьки, працівники центру «Дорога в життя». Благословив виставку Преосвященний Владика Дмитро Григорак.
Тетяна Сафонова поділилася перед присутніми тими почуттями, що пережила сама, як інвалід по слуху. Своїми роботами вона прагне привернути увагу суспільства до людей з особливими потребами, розкриває внутрішній світ людей, які потребують тепла, розуміння, любові.
« У мене не було черевиків і я вважав себе глибоко нещасним, але я зрозумів наскільки нікчемне моє горе, коли побачив людину, у якої не було ніг,» - такі слова Д.Карнегі донесла до присутніх начальник відділу з гуманітарних питань виконавчого апарату районної ради Т. Яблонь, зауваживши, що не дивлячись на проблеми і труднощі в нашому житті завжди є люди, яким складніше від нас і яким необхідна наша допомога, тепло, розуміння.
Виставка триватиме до 12 листопада в приміщенні управління Бучацької єпархії УГКЦ (м.Чортків, вул. Монастирська, 1), тому всі бажаючі можуть її переглянути і зробити крок для того, щоб невидимі люди стали видимими…