Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.

22.11.2011
Чим живуть діти з особливими потребами

У листопаді в гості до дітей з особливими потребами прийшли вихованці
Колужняк Г.І.,класовода Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 з концертною програмою «Святкові передачі на каналі 3+7».
Діти з задоволенням відгадували загадки, впізнавали казкових героїв, продовжували прислів’я та приказки, згадували якою ж є їхня мама, якими лагідними словами її можна назвати. Гості подарували багато віршів та пісень про маму, тата, бабусю та дідуся. Вихованці Галини Іванівни провели різні телепередачі: «Найрозумніший», «Пісня в дарунок», « В гостях у казки», «Ми зможемо», «Голос країни», «Розсміши публіку» та «Прогноз погоди». Цікавими були інтерв’ю у неповносправних дітей, адже не кожен з них знав заповітну мрію своєї мами, чи як познайомився тато з мамою.
Цікаві ігри провели ведучі з дітками. Свої вміння продемонстрували і батьки дітей з особливими потребами та вихователі, для яких теж придумали конкурси.
На закінчення гості подарували дітям набір дитячих книжечок для читання у центрі, розмальовки, а Діана Нагірна та Марійка Куц пригостили дітей солодощами