Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.

16.12.2011
7 грудня - день місцевого самоврядування
     6 грудня делегація Чортківської районної ради на чолі з головою районної ради Чортківським Р.В. взяла участь в урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування у м. Тернополі. Грамотами обласної ради було нагороджено Бичківського та Угринського сільських голів Драбинястого В.О. і Мельника В.М. Відзначення Дня місцевого самоврядування продовжилось 9 грудня в районному будинку культури ім. К.Рубчакової. Привітати працівників органів місцевого самоврядування, депутатські корпуси рад району прийшли голова Чортківської районної ради Стець Я.П., керівники служб, управлінь, гості.
    «Шановні депутати районної, міської, селищної, сільських рад, голови рад, працівники органів місцевого самоврядування! 7 грудня відзначається наше спільне державне свято – День місцевого самоврядування. Його безперечно не можна поставити в ряд із такими великими та вагоми християнськими святами, як Різдво, Великдень, таким національним святом, як День Незалежності України, проте це свято виконує надзвичайно важливу функцію, символізуючи, що джерелом влади в Україні є народ. І саме через представників територіальних громад – голів рад, депутатів, обраних нашими громадянами, повинні здійснюватись функції народовладдя в Україні», - такими словами розпочав свій виступ голова районної ради Чортківський Р.В. , окресливши здобутки і проблеми самоврядних громад району. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Чортківської РДА Стець Я.П., керівники служб, відділів, гості свята.
    Відповідно до розпорядження голови Чортківської районної ради «Про підведення підсумків і визначення переможців районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку у 2011 році» було нагороджено переможців конкурсу:
- перше місце – територіальна громада с. Біла, сільський голова Шматько Володимир Петрович , з врученням диплому
першого ступеня та цінного подарунку вартістю 15000 грн.,
- друге місце – територіальна громада с.Джурин, Слобідка Джуринська, сільський голова Блаженко Ореста Михайлівна,
з врученням диплому другого ступеня та цінного подарунку вартістю 10000 грн.,
- третє місце – територіальна громада с. Стара Ягільниця, Черкавщина, сільський голова Ревуцький Петро Мар`янович , з
врученням диплому третього ступеня та цінного подарунку вартістю 5000 грн.
    За дотримання санітарного стану і благоустрою в населених пунктах оголошено подяку з врученням цінного подарунку вартістю 2 000 грн.:
– Безушко Надії Олексіївні – Звиняцькому сільському голові (номінація «Відновлення джерел та громадських криниць»,
– Головацькому Петру Федоровичу – Нагірянському сільському голові ( номінація «Спорудження духовних святинь»,
- Слободяну Нестору Васильовичу – Палашівському сільському голові ( номінація «Дитячий майданчик – своїми руками»,
– Бортняку Петру Івановичу – Пастушівському сільському голові ( номінація « Активна участь громади в благоустрої населеного пункту»,
– Дмитрук Ользі Романівні – Улашківському сільському голові (номінація «Організація роботи в забезпеченні розвитку територіальної громади».
Приємною несподіванкою для присутніх стала цікава концертна програма за участю народних артистів України