Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


12.01.2012
Районний бюджет прийнято
    11 січня відбулася одинадцята сесія Чортківської районної ради. Добрий почин сесії заколядували працівники та вихованці палацу дітей та юнацтва, привітавши депутатський корпус районної ради та присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим, бажаючи плідної праці на благо громади краю.
    Доволі дискусійним, як завжди, було обговорення чи не найважливішого питання сесії "Про районний бюджет на 2012 рік". Депутати відмітили як позитивні, так і негативні сторони цьогорічного бюджету і прийняли його. Бюджетній комісії районної ради спільно з фінансовим управлінням РДА за участю сільських, селищного та міського голів рекомендовано опрацювати недоліки бюджету 2012 та направити письмове звернення до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України.
    Депутатський корпус прийняв також рішення «Про призначення і звільнення керівників підприємств, установ та організацій спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району та запровадження з ними контрактної форми трудового договору». Це було зроблено з метою відпрацювання єдиного механізму , організаційно – правових заходів у разі призначення на посаду або звільнення з посади керівника підприємства , установи чи організації спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.
    Депутати більшістю голосів звільнили з посади головного лікаря Чортківської центральної комунальної районної лікарні Семкова Михайла Петровича, згідно поданої заяви, та призначили з 16.01.2012 року на цю посаду Чортківського Романа Володимировича, уклавши з ним контракт терміном на п`ять років, припинивши повноваження голови Чортківської районної ради відповідно до пункту 1 частини 5 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
    Сесія районної ради перепризначила також директора Чортківської районної комунальної централізованої бібліотечної системи Чортківської районної ради Колівошко Оксану Володимирівну, уклавши з нею контракт терміном на п`ять років.