Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.

06.02.2012
Дванадцята сесія районної ради
    31 січня відбулася дванадцята сесія Чортківської районної ради. В її роботі взяли участь депутат Верховної Ради України В.Деревляний («Батьківщина»), депутат обласної ради (НУ-НС), голова бюджетної комісії О.Стадник, депутат обласної ради («Свобода») О.Сиротюк, начальник головного управління агропромислового розвитку Тернопільської ОДА А.Хома, куратор Чортківського району З.Висоцький.
    В порядок денний було включено наступні питання:
1. Про звернення депутатів Чортківської районної ради до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства Фінансів України, Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради.
2. Про звернення депутатів Чортківської районної ради до Правління Пенсійного Фонду України, Управління Пенсійного Фонду України в Тернопільській області, Управління Пенсійного Фонду України в Чортківському районі та Чортківської міжрайонної фінансової інспекції .
3. Про внесення змін до складу лічильної комісії Чортківської районної ради.
4. Про обрання голови Чортківської районної ради.
    Перші три питання порядку денного були підтримані одноголосно, так як на попередній сесії було акцентовано увагу на серйозному недофінансуванні за потребою коштів у районному бюджеті на 2012 рік оплати праці та оплати за енергоресурси для бюджетних установ. Проаналізувавши потреби коштів по галузях, було напрацьовано і підтримано звернення депутатів районної ради.
    Підтримка другого питання в порядку денному сесії зумовлена гострою проблемою в районі припинення виплат непрацюючим пенсіонерам за рішеннями судів всупереч Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», адже за свідченням засобів масової інформації такі виплати на території України здійснювались до 1 листопада 2011 року, позаяк у Чортківському районі до 1 серпня 2011 року. Депутати районної ради вкотре підтримали вимоги пенсіонерів та намітили після завершення ревізії, яку здійснює Чортківська міжрайонна фінансова інспекція в Управлінні Пенсійного Фонду України в Чортківському районі заслухати інформацію про результати перевірки.
    Не менш важливе питання обрання голови Чортківської районної ради залишилось невирішеним, так як обидва претенденти на посаду голови районної ради не набрали необхідних 46 голосів. За Заліщука В.В. (фракція «Наша Україна») проголосувало 44 депутати, за Горбаль М.В. (фракція «БЮТ») – 43 депутати. Чергове пленарне засідання заплановане на 10 лютого 2012 року.