Новини

Вітаємо Вас на офіційному сайті Чортківської районної ради.


16.02.2012
Обрано голову районної ради
   10 лютого на другому пленарному засіданні дванадцятої сесії Чортківської районної ради було обрано голову районної ради. Ним став висуванець найбільшої фракції у районній раді «Наша Україна» (24 депутати) Володимир Васильович Заліщук , директор ПАП «Нічлава».
    Як і на першому пленарному засіданні в бюлетень для таємного голосування було внесено дві кандидатури: Горбаль М.В. (фракція БЮТ) та Заліщука В.В. На сесію прибуло 86 депутатів з 90. За Горбаль М.В. проголосувало 28 депутатів , за Заліщука В.В. – 56 депутатів, не підтримую жодного – 1 бюлетень, зіпсований – 1.
    Заступник голови районної ради Л. Хруставка від імені депутатського корпусу привітав новообраного голову та побажав йому плідної праці на благо району.
    Варта зазначити, що на попередньому пленарному засіданні було озвучено Угоду про спільні дії Об`єднаної опозиції у Чортківському районі, підписану керівниками фракцій ВО «Свобода», ПП «Фронт Змін» та ВО «Батьківщина» у Чортківській районній раді. В Угоді містився заклик до усіх політичних партій демократичного спрямування приєднатися до цієї Угоди. На заклик до Угоди з окремими застереженнями приєдналися депутатська група «Народний Рух України», депутатська фракція «Наша Україна» та фракція «Української Народної Партії».