Документи Рішення Рішення VII скликання IX сесія (23 лютого 2017 року) № 213 - 239 № 213 Звіт про виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку Чортківського району за 2016 рік


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 23 лютого 2017 року                                                               № 213
м.Чортків

Звіт про виконання програми
соціально – економічного та культурного
розвитку Чортківського району за 2016 рік

    Розглянувши звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Чортківського району за 2016 рік, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії Чортківської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 16 лютого 2017 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
    1. Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Чортківського району за 2016 рік прийняти до відома.
    2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням вжити заходів щодо створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій в економіку Чортківського району, підтримки соцільно-культурної сфери у населених пунктах району.
    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі /Демкович М.М./ .


Голова районної ради                                                                          В.М.Шепета