Документи Рішення Рішення VII скликання IX сесія (23 лютого 2017 року) № 213 - 239 № 214 Про програму соціально – економічного та культурного розвитку Чортківського району на 2017 рік

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 23 лютого 2017 року                                                               № 214
м.Чортків

Про програму соціально -
економічного та культурного
розвитку Чортківського району
на 2017 рік


Заслухавши та обговоривши проект програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік, керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 16 лютого 2017 року та з питань бюджету від 21 лютого 2017 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити програму соціально-економічного та культурного розвитку Чортківського району на 2017 рік (додається).
2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням забезпечити виконання затверджених програмою завдань.
3. Рекомендувати територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, виконкомам сільських (селищної) рад у межах, передбачених законодавством повноважень, здійснювати заходи, спрямовані на реалізацію та фінансування даної Програми, відповідно до статті 85 Бюджетного кодексу України за виключенням м.Чорткова та об’єднаних територіальних громад на території Чортківського району.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови Чортківської районної державної адміністрації ( Заболотного І.Я.) та на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).

Голова районної ради                                                         В.М. Шепета