Документи Рішення Рішення VII скликання IX сесія (23 лютого 2017 року) № 213 - 239 №218 Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДЕВ'ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 23 лютого 2017 року                                                                         № 218
м. Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою
та міською і сільськими радами, громадами
про передачу – приймання коштів
на виконання повноважень


Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 21 лютого 2017 року, Чортківська районна рада
В И Р І Ш И Л А :

1. Здійснити передачу – приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету.Голова районної ради                                                                    В.М.ШепетаЗатверджено
рішення районної ради
від 23 лютого 2017 року № 218


Перелік угод
про приймання - передачу видатків на виконання повноважень

 
1. Угода про передачу – приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету між Чортківською районною радою та Свидівською сільською радою на утримання дитячого дошкільного закладу, сільського будинку культури та клубу с.Антонів в сумі – 441 600,00.
2. Угода приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою на співфінансування Управління соціального захисту населення в сумі – 40 000,00.
3. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою на співфінансування Чортківської центральної комунальної лікарні щодо медичного забезпечення учасників АТО в сумі – 50 000,00.
4. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування видатків в галузі охорони здоровя (Центр первинної медичної (медико – санітарної) допомоги) в сумі – 110 000,00.
5. Угода про передачу – приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету між Свидівською сільською радою та Чортківською районною радою на капітальний ремонт ФАПу в с.Антонів в сумі – 160 000,00.
6. Угода про міжбюджетний трансферт між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою на відшкодування витрат Чортківській районній комунальній ДЮСШ в сумі – 40 995,00.
7. Угода про міжбюджетний трансферт між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою на оплату праці Чортківського міжшкільного навчально – виробничого комбінату в сумі – 20 900,00.
8. Угода про міжбюджетний трансферт між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою на утримання працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в сумі – 242 105,00.
9. Угода про міжбюджетний трансферт між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою на забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку в сумі – 18 000,00.
10. Угода про міжбюджетний трансферт між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою на відшкодування витрат пов’язаних з наданням пільг населенню (крім ветеранів війни і праці…) на оплату житлово – комунальних послуг в сумі – 33 000,00.
11. Угода про міжбюджетний трансферт між Колиндянською сільською радою та Чортківською районною радою на оплату праці працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в сумі – 179 584,00.
12. Угода про міжбюджетний трансферт між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою на оплату праці працівникам Чортківського міжшкільного навчально – виробничого комбінату в сумі – 45 980,00.
13. Угода про передачу іншої субвенції між Староягільницькою сільською радою та Чортківською районною радою на оплату праці і нарахування працівникам ФАПу с. Стара Ягільниця в сумі 17 072, 00.


Керуючий справами виконавчого
апарату районної ради                                                                              Т.В.Яблонь