Документи Рішення Рішення VII скликання IX сесія (23 лютого 2017 року) № 213 - 239 № 220 Про районну програму медичного забезпечення часткової мобілізації і призову громадян на військову службу, учасників АТО та демобілізованих із зони АТО на 2017 рік

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 23 лютого 2017 року                                                                       № 220
м.Чортків

Про районну програму медичного забезпечення
часткової мобілізації і призову громадян
на військову службу, учасників АТО
та демобілізованих із зони АТО на 2017 рік


Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 26 грудня 2016 року № 418-од «Про проект районної Програми медичного забезпечення часткової мобілізації і призову громадян на військову службу, учасників АТО та демобілізованих із зони АТО на 2017 рік», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійних комісій районної ради з гуманітарних питань від 17 лютого 2017 року та з питань бюджету від 21 лютого 2017 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити районну програму медичного забезпечення часткової мобілізації і призову громадян на військову службу, учасників АТО та демобілізованих із зони АТО на 2017 рік (додається).
2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням, Чортківській центральній комунальній районній лікарні забезпечити виконання даної програми з урахуванням статті 85 Бюджетного кодексу України.
3. Виконавцям програми забезпечити використання бюджетних коштів на виконання заходів у населених пунктах району (за виключенням об’єднаних територіальних громад району).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Віват І.О.) та на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.).

Голова районної ради                                                                           В.М. Шепета