Документи Рішення Рішення VII скликання IX сесія (23 лютого 2017 року) № 213 - 239 № 237 Про впорядкування видачі безоплатних рецептів пільговим категоріям населення Чортківського району

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 23 лютого 2017 року                                                                      № 237
м.Чортків

Про впорядкування видачі
безоплатних рецептів пільговим категоріям
населення Чортківського району


Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Чортківської районної ради від 23 грудня 2016 року №205 «Про районний бюджет на 2017 рік», враховуючи висновки комісії районної ради для перевірки роботи комунальних закладів району, утвореної розпорядженням голови районної ради від 05 жовтня 2016 року №50 та пропозицій постійної комісії районної ради з питань бюджету від 21 лютого 2017 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А :

1. Зобов’язати Чортківський комунальний районний центр медичної (медико-санітарної) допомоги (Ратушняк Я.П.) виписувати рецепти на безоплатне пільгове придбання медикаментів жителям Чортківського району, за виключенням м.Чорткова та об’єднаних територіальних громад.
2. Головному розпоряднику коштів в галузі охорони здоров’я (Швидюк І.О.) звітувати про виконання даного рішення щоквартально.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації ( Віват І.О. ) та на постійну комісію районної ради з питань бюджету ( Рудик С.М. ).


Голова районної ради                                                                             В.М.Шепета