Документи Рішення Рішення VII скликання IX сесія (23 лютого 2017 року) № 213 - 239 № 238 Про висвітлення діяльності Чортківської районної ради в друкованих засобах масової інформації

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 23 лютого 2017 року                                                      № 238
м.Чортків


Про висвітлення діяльності
Чортківської районної ради в
друкованих засобах масової
інформації


Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про інформацію», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», враховуючи пропозиції постійної комісії з районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 16 лютого 2017 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Висвітлювати діяльність Чортківської районної ради у друкованих засобах масової інформації, які офіційно зареєстровані та функціонують на території України.
2. Надати дозвіл голові районної ради укладати договори про висвітлення діяльності Чортківської районної ради удрукованих засобах масової інформації.
3. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі /Демкович М.М./.


Голова районної ради                                                              В.М. Шепета