Документи Рішення Рішення VII скликання XI сесія I пленарне засідання (27 квітня 2017 року) № 242 - 254 № 247 Про план ремонту доріг на території Чортківського району у 2017 році

 
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 27 квітня 2017 року                                                                                  № 247
м.Чортків

Про план ремонту доріг
на території Чортківського
району у 2017 році

    Заслухавши і обговоривши інформацію начальника філії «Чортківський райавтодор» Мельника В.А. «Про план ремонту доріг на території Чорківського району у 2017 році слід відмітити, що у 2017 році в Чортківському районі передбачається розвиток дорожньої інфраструктури, а саме автомобільних доріг загального користування державного значення:
- міжнародна автомобільна дорога Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече(М-19);
- територіальна автомобільна дорога Тернопіль-Скалат-Жванець (Т-20-02).
    Також передбачається ремонт обласних та районних автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах Чортківського району:
- обласна автомобільна дорога загального користування місцевого значення Тернопіль-Білобожниця (0201417);
- обласна автомобільна дорога загального користування місцевого значення Оришківці-Пробіжна (0201620);
- районна автомобільна дорога загального користування місцевого значення Нагірянка-Шупарка (С201601), відрізок Нагірянка-Улашківці;
- районна автомобільна дорога загального користування місцевого значення Чортків-(Теребовля-Білобожниця) через Скородинці (С201615, відрізок Біла-Скородинці;
- районна автомобільна дорога загального користування місцевого значення Джурин-Попівці(С201602), продовження ремонтних робіт.
- районна автомобільна дорога загального користування місцевого значення Чортків-Більче-Золоте (С201604).
Слід відмітити, що за січень-березень 2017 року філією «Чортківський райавтодор» виконано робіт по експлуатаційному утриманню на суму 3491,7 тис.грн, послуг машинами і механізмами надано на суму 23.8 тис.грн
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада
ВИРІШИЛА:
    1. Інформацію «Про план ремонту доріг на території Чорківського району у 2017 році» взяти до відома.
    2. Включити в план ремонту доріг у 2017 році перелік запропонований президією районної ради (додається).
    3. Звернутися в службу автомобільних доріг Тернопільської області з пропозицією передати на обслуговування Чортківського райавтодору дорогу державного значення, яка проходить через Чортківський район.
    4. Чортківській районній державній адміністрації забезпечити дієвий контроль за якістю і своєчасним проведенням ремонту доріг в Чортківському районі у 2017 році.
    5. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності,інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.) та першого заступника голови районної державної адміністрації (Заболотний І.Я.).

Голова районної ради                                                             В.М.ШЕПЕТА