Документи Рішення Рішення VII скликання XI сесія I пленарне засідання (27 квітня 2017 року) № 242 - 254 № 250 Про направлення на навчання голови районної ради

                           
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ
від 27 квітня 2017 року                                                 № 250 
м. Чортків

Про направлення на навчання
голови районної ради

Відповідно до частини другої ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 3 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», керуючись абзацом другим пункту 3 Положення про прийом слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2013 року № 255 (зі змінами), враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції від 25 квітня 2017 року, Чортківська районна рада

ВИРІШИЛА:
1. Направити на навчання за державним замовленням, за заочною формою, до Національної академії державного управління при Президентові України голову Чортківської районної ради Шепету Віктора Михайловича.
2. Доручити заступникові голови районної ради Пушкару Петру Івановичу підписувати усі документи, пов’язані із навчанням голови районної ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції (Калакайло І.Я.).


Голова районної ради                              В.М.ШЕПЕТА