Документи Рішення Рішення VII скликання XII сесія I пленарне засідання (17 серпня 2017 року) № 259 - 269 № 262 Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 17 серпня 2017 року                                                     № 262
м. Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою
та міською і сільськими радами, громадами
про передачу – приймання коштів
на виконання повноваженьКеруючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 15 серпня 2017 року, Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А :
1. Здійснити передачу – приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету.


Голова районної ради                                          В.М. Шепета 
районної ради
Затверджено
рішення районної ради
від 17 серпня 2017 року № 262


Перелік угод

про приймання - передачу видатків на виконання повноважень
1. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на спів фінансування видатків в галузі охорони здоров’я (центр первинної медичної(медико-санітарної) допомоги) для придбання комп ютерної техніки на суму – 50 000,00 грн.
2. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Колиндянською сільською радою та Чортківською районною радою на відшкодування коштів у вигляді міжбюджетного трансферту Чортківському комунальному районному центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги ( пільгове протезування ) в сумі – 3 434,73 грн.
3 . Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на спів фінансування видатків в галузі охорони здоров’я (центр первинної медичної(медико-санітарної) допомоги) для придбання комп ютерної техніки на суму – 50 000,00 грн.
4. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Колиндянською сільською радою та Чортківською районною радою на фінансування територіального центру у вигляді міжбюджетного трансферту в сумі – 93 700,27 грн.
5. Угода про міжбюджетний трансферт між Колиндянською сільською радою та Чортківською районною радою на виконання делегованих повноважень в галузі охорони здоров’я вторинного рівня у вигляді міжбюджетного трансферту( 70 %).
6. Угода про міжбюджетний трансферт між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою на виконання делегованих повноважень в галузі охорони здоров’я вторинного рівня у вигляді міжбюджетного трансферту( 70 %).
7. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на спів фінансування видатків в галузі охорони здоров’я (центр первинної медичної(медико-санітарної) допомоги) для придбання медикаментів за безкоштовними рецептами ветеранами Афганістану на суму – 20 000,00 грн. та для забезпечення пільгового зубного протезування ветеранів Афганістану м.Чорткова на суму – 10 000,00 грн.
8.Угода про передачу видатків на співфінансування проекту будівлі «Шатровий дах ЦКРЛ смт.Заводське, вул. Галицька ,7» в сумі – 489 253,00 гр.
9.Угода про міжбюджетний трансферт між Колиндянською сільською радою та Чортківською районною радою на відшкодування витрат Чортківській районній комунальній ДЮСШ в сумі – 38 204,00 грн.
10.Угода про міжбюджетний трансферт між Колиндянською сільською радою та Чортківською районною радою на відшкодування витрат за надання методичної допомоги в сумі – 90 940,00 грн.
11.Угода про передачу іншої субвенції між Улашківською сільською радою та Чортківською районною радою на проведення експертизи по реконструкції Улашківської ЗОШ I-III ст. в сумі 6514,40 грн. та для виготовлення паспортів на енергозбереження Улашківської ЗОШ I-III ст. в сумі 3 500,00 грн.
12. Угода про передачу іншої субвенції між Горішньовигнанською сільською радою та Чортківською районною радою на проведення експертизи по реконструкції Горішньовигнанського НВК в сумі 4538,40 грн. та для виготовлення паспортів на енергозбереження Горішньовигнанського НВК в сумі 3500,00 грн.
13. Угода про передачу іншої субвенції між Білівською сільською радою та Чортківською районною радою на проведення експертизи по реконструкції Білівської ЗОШ I-III ст. в сумі 11718,41 грн. та для виготовлення паспортів на енергозбереження Білівської ЗОШ I-III ст. в сумі 3 500,00 грн.
14. Угода про передачу-приймання коштів на співфінансування ремонту дороги між Чортківською районною радою та Товстеньківською сільською радою в сумі 100 000, 00 грн.
Керуючий справами виконавчого апарату                                            Т.В.Яблонь
районної ради