Документи Рішення Рішення VII скликання XII сесія II пленарне засідання (5 жовтня 2017 року) № 270 - 295 № 271 Про роботу Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ
II пленарне засідання
РІШЕННЯ

від 05 жовтня 2017 року                                                                          № 271
м. Чортків

Про роботу Чортківської районної комунальної
дитячо-юнацької спортивної школи

Заслухавши та обговоривши звіт директора Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи про проведену роботу Градового В.Г., відповідно до акту комплексного вивчення діяльності Чортківської районної комунально дитячо-юнацької спортивної школи від 06 вересня 2017 року, районна рада зазначає про досягнення школою певних результатів.
Варто зазначити, що у 2015-2016 роках використано значну суму коштів як із державного, районного, міського бюджетів так і бюджетів об’єднаних територіальних громад для реконструкції приміщення спортшколи.
Майно, що перебуває в оперативному управлінні школи використовується за призначенням. Є можливість передавати в оренду приміщення школи погодинно.
В штаті спотивної школи наявні 21,61 штатних одиниць. Діти відвідують шість спортивних секцій. Крім власних спортзалів використовуються спортзали сільських та міської шкіл для проведення тренувань.
Футболісти Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи приймають участь та завойовують призові місця у різноманітних турнірах і змаганнях. Хороші результати показують волейболісти, баскетболісти, легкоатлети, тенісисти та вільноборці Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи.
Водночас є актуальним вжиття заходів щодо оптимізації штатної чисельності працівників, в зв’язку із зменшенням кількості учнів.
Враховуючи вищевикладене, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з гуманітарних питань від 02 жовтня 2017 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Інформацію директора Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи Градового В.Г. взяти до відома.
2. Роботу Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи визнати задовільною.
3. Директору Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи Градовому В.Г.:
1) Вживати дієвих заходів щодо відшкодування у повному обсязі Чортківською міською, сільськими радами та об’єднаними територіальними громадами вартості навчання дітей та витрат на оплату комунальних послуг пропорційно до кількості учнів;
2) Лише після надання згоди Чортківської районної ради проводити будь-які операції з матеріальними цінностями;
3) Переглянути розклад занять та не допускати їх проведення у пізній час;
4) Вжити дієвих заходів щодо оптимізації штатної чисельності працівників.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Віват І.О.) та на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.).


Голова районної ради                                                                          В.М. Шепета