Документи Рішення Рішення VII скликання XII сесія II пленарне засідання (5 жовтня 2017 року) № 270 - 295 № 272 Про роботу Чортківського районного комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів» Чортківської районної ради Тернопільської області


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ
II пленарне засідання
РІШЕННЯ

від 05 жовтня 2017 року                                                                   № 272
м.Чортків

Про роботу Чортківського районного комунального
закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат
трудового навчання та професійної орієнтації учнів»
Чортківської районної ради Тернопільської області

Заслухавши та обговоривши звіт директора Чортківського районного комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів» про проведену роботу Ніколайчук В.І., відповідно до акту комплексного вивчення діяльності комунального закладу Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів» від 06 вересня 2017 року, районна рада зазначає про досягнення певних результатів.
Чортківський Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів здійснює навчання учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл району та громад. Відповідно до рішення акредитаційної комісії від 27.09.2013, протокол №106 (наказ МОН України від 03.10.2013 №2648-Л) закладу видано свідоцтво про атестацію №040189. На підставі атестації видана ліцензія №285867. В закладі навчають п»ятьом професіям.
Учнями досягнуто певних результатів у навчанні, проводиться робота із батьками. Викладацький корпус представлений вчителями вищої, першої та другої категорій.
Майно, що перебуває в оперативному управлінні школи використовується за призначенням.
Водночас є актуальним вжиття заходів щодо оптимізації штатної чисельності працівників, в зв’язку із зменшенням кількості учнів.
Враховуючи вищевикладене, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з гуманітарних питань від 02 жовтня 2017 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Інформацію директора Чортківського районного комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів» Ніколайчук В.І.взяти до відома.
2. Роботу Чортківського районного комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів» визнати задовільною.
3. Директору Чортківського районного комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів» Ніколайчук В.І.:
1) При внесенні змін до Статуту навчального закладу подавати його на затвердження засновнику – Чортківській районній раді;
2)Провести опитування серед випускників школи чи була корисна їм обрана професія;
3) Модернізувати перелік професій, що навчають, для відповідності попиту ринку праці;
4) Вживати дієвих заходів щодо залучення до навчання МШНВК школярів міста Чорткова;
5) Вивчити можливість надання МШНВК платних послуг;
6) Вжити дієвих заходів щодо оптимізації штатної чисельності працівників.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Віват І.О.) та на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.).


Голова районної ради                            В.М. Шепета