Документи Рішення Рішення VII скликання XII сесія II пленарне засідання (5 жовтня 2017 року) № 270 - 295 № 281 Про надання дозволу на реорганізацію та затвердження Статуту комунальної установи «Чортківський комунальний районний центр первинної медичної (медико-санітарної допомоги) у новій редакції

 
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ
II пленарне засідання
РІШЕННЯвід 05 жовтня 2017 року                                                                                    № 281
м.Чортків

Про надання дозволу на реорганізацію
та затвердження статуту комунальної установи
«Чортківський комунальний районний центр
первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
в новій редакції

Розглянувши клопотання Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико-санітраної) допомоги № 901 від 25 вересня 2017 року № 901, керуючись статтею 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» відповідно до рішення районної ради № 196 від 23 грудня 2016 року та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 2 жовтня 2017 року року, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Надати дозвіл на реорганізацію шляхом перетворення фельдшерсько-акушерського пункту с.Росохач в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини с.Росохач.
2. Затвердити Статут комунальної установи «Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико-санітраної) допомоги» в новій редакції, додається.
3. Головному лікарю Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико-санітраної) допомоги зареєструвати Статут в новій редакції, згідно вимог чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації (Віват І.О.) та на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).

Голова районної ради                                                                        В.М. Шепета