Документи Рішення Рішення VII скликання XII сесія II пленарне засідання (5 жовтня 2017 року) № 270 - 295 № 282 Про порядок відрахування до Чортківського районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад, сіл, селища, міста Чортківського району


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ
ІІ пленарне засідання
РІШЕННЯ

від 05 жовтня 2017 року                                                                     № 282
м. Чортків


Про Порядок відрахування до Чортківського районного
бюджету частини чистого прибутку (доходу)
комунальними підприємствами спільної власності
територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43, частини четвертої статті 63 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (зі змінами), пункту 35 частини першої статті 64 Бюджетного кодексу України (зі змінами), враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 03 жовтня 2017 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Порядок відрахування до Чортківського районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району (далі - Порядок), що додається.
2. Рекомендувати Чортківській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області здійснювати контроль за повнотою і своєчасністю сплати частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району відповідно до Порядку.
3. Керівникам комунальних підприємств Чортківської районної ради забезпечити своєчасне та повне надходження до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) відповідно до Порядку.
4. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2018 року.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти та постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).

Голова районної ради                                                              В.М.ШЕПЕТА

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Чортківської
районної ради
05 жовтня 2017 року № 282

ПОРЯДОК
відрахування до Чортківського районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району

1. Цей Порядок поширюється на комунальні підприємства спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району.
2. Згідно з цим Порядком частина чистого прибутку (доходу), що відраховується комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району до районного бюджету визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, у розмірі 20 відсотків.
3. Частина чистого прибутку (доходу) сплачується комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району до районного бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємств.
4. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до районного бюджету, визначається комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району відповідно до форми розрахунку, встановленої Державною фіскальною службою, та зазначається у декларації з податку на прибуток підприємства.
5. Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається щоквартально комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району до Чортківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області у строк, передбачений для подання декларації з податку на прибуток підприємств.
6. Сплачена відповідно до цього Порядку частина чистого прибутку (доходу) зараховується на відповідні рахунки з обліку надходжень до загального фонду районного бюджету, відкриті в управлінні Державної казначейської служби в Чортківському районі.
7. Інформацію про нарахування та сплату частини чистого прибутку (доходу) відповідно до цього Порядку комунальні підприємства спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району подають щоквартально впродовж сорока днів після завершення звітного кварталу фінансовому управлінню районної державної адміністрації та виконавчому апарату районної ради.


Виконувач обов’язків керуючого
справами виконавчого апарату
Чортківської районної ради                                                             С.В.Попіль