Документи Рішення Рішення VII скликання XII сесія II пленарне засідання (5 жовтня 2017 року) № 270 - 295 № 287 Про підтримку звернення депутатів Рівненської районної ради до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканості народних депутатів України

 
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ
ІІ пленарне засідання
Р І Ш Е Н Н Я


від 05 жовтня 2017 року                                                                        № 287
м. Чортків

Про підтримку Звернення депутатів
Рівненської районної ради до Верховної
Ради України щодо скасування депутатської
недоторканності народних депутатів України


Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши Звернення депутатів Рівненської районної ради до Верховної Ради України, схвалене на позачерговій тринадцятій сесії Рівненської районної ради 03 серпня 2017 року № 435, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції від 28 вересня 2017 року, Чортківська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати Звернення депутатів Рівненської районної ради до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканності народних депутатів України (додається).
2. Виконавчому апарату районної ради направити дане рішення та Звернення Верховній Раді України.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції (Калакайло І.Я.).

Голова районної ради                                В.М. Шепета

 ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Чортківської
районної ради
05 жовтня 2017 р. № 287


ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Рівненської районної ради
до Верховної Ради України, щодо скасування
депутатської недоторканості народних депутатів України

Ми, депутати Рівненської районної ради, звертаємося до Вас з приводу наступного.
Однією з вимог Революції Гідності було забезпечення рівності всіх громадян перед законом. Партії, які сформували коаліцію в Парламенті перед виборами, запевняли, що скасування недоторканості буде їхнім першочерговим кроком. Проте, після виборів парламентські фракції політичних сил, які брали на себе зобов’язання забезпечити громадянам України рівні права, відмовилися від своїх обіцянок.
Останні події у сесійній залі Верховної Ради України, при розгляді питань з позбавлення депутатського імунітету, дають підстави стверджувати, що зобов’язання взяті на себе народними депутатами у частині скасування депутатської недоторканості, перед своїми виборцями не будуть виконані.
З метою виконання вимог Революції Гідності та забезпечення рівності всіх громадян України перед законом звертаємося до депутатів Верховної Ради України щодо невідкладного винесення на розгляд Верховної Ради питання про скасування депутатської недоторканості.

СХВАЛЕНО
Рішення Рівненської районної ради
від 03 серпня 2017 року № 435

(підтримано на другому пленарному
засіданні позачергової дванадцятої сесії
Чортківської районної ради сьомого скликання
05 жовтня 2017 року)