Документи Рішення Рішення VII скликання XII сесія II пленарне засідання (5 жовтня 2017 року) № 270 - 295 № 292 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,що надається в оренду ПрАТ «Київстар» для надання послуг зв`язку територіальним громадам Чортківського району за межами населеного пункту на території Білоб

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА 
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ
II пленарне засідання
РІШЕННЯвід 05 жовтня 2017 року                                                 № 292
м. Чортків

Про затвердження технічної документації з
нормативної грошової оцінки земельної ділянки,
що надається в оренду ПрАТ «Київстар» для
надання послуг зв`язку територіальним громадам
Чортківського району за межами населеного пункту
на території Білобожницької сільської ради
Чортківського району Тернопільської області

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПрАТ «Київстар» для надання послуг зв`язку територіальним громадам Чортківського району за межами населеного пункту на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області, керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель» , статтею 10, 19, Земельного кодексу України і статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку від 28 вересня 2017 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається в оренду ПрАТ «Київстар» для надання послуг зв`язку територіальним громадам Чортківського району за межами населеного пункту на території Білобожницької сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
2. Встановити, що з моменту прийняття даного рішення, затверджені вартісні показники земельної ділянки площею 0,1400 га, кадастровий номер : 6125580700:01:001:1565 для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв′язку розташованої за адресою : Чортківський район Білобожницька сільська рада в сумі – 89 882 грн 67 коп (вісімдесят дев′ять тисяч вісімсот вісімдесят дві грн. 67 коп) - використати для нарахування орендної плати за використання землі.


3. Рекомендувати встановити річну орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 6 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку (Шкабар Є.М.) та відділ у Чортківському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.


Голова районної ради                                                            В.М. ШЕПЕТА