Документи Рішення Рішення VII скликання ХІІ сесія ІІІ пленарне засідання (09 листопада 2017 року) №296- 307 № 297 Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами,громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 09 листопада 2017 року                                                                         № 297
м. Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою
та міською і сільськими радами,громадами
про передачу – приймання коштів
на виконання повноважень


Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 09 листопада 2017 року , Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А :
1. Здійснити передачу – приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету.Голова районної ради                                                                  В.М.Шепета


ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення районної ради
09 листопада 2017 року № 297

ПЕРЕЛІК УГОД
про приймання - передачу видатків на виконання повноважень

1. Угода про передачу, приймання видатків на виконання повноважень між Колиндянською сільською радою об'єднаною територіальною громадою та Чортківською районною радою на фінансування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в сумі – 116340,00 грн.
2. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на забезпечення пільгового зубопротезування та придбання матеріалів для центральної лікарні в сумі – 17 000,00 грн.
3. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування Чортківської районної комунальної дитячо - юнацької - спортивної школи в сумі – 30 000,00 грн.
4. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою для зубопротезування ветеранів Афганістану, для здійснення видатків з поточного ремонту палати для учасників АТО та для центру первинної медичної (медико – санітарної) допомоги в сумі – 145 000,00 грн.
5. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською районною радою та Білівською сільською радою на капітальний ремонт приміщення сільського будинку культури в сумі – 100 000,00 грн.
6. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською районною радою та Заболотівською сільською радою на капітальний ремонт клубу в с.Заболотівка в сумі – 120 000,00 грн.
7. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською районною радою та Косівською сільською радою на капітальний ремонт приміщення (заміна вікон і дверей) дошкільного навчального закладу «Веселка» в с.Косів в сумі – 250 000,00 грн.
8. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською районною радою та Ягільницькою сільською радою на капітальний ремонт сільського будинку культури (заміна даху) в с. Ягільниця в сумі – 300 000,00 грн.

Керуючий справами виконавчого
апарату районної ради                                                                  Т.В.Яблонь