Документи Рішення Рішення VII скликання XIII сесія I пленарне засідання (12 грудня 2017 року) № 308 - 315 № 315 Про звернення депутатів районної ради до сесії Чортківської міської ради

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 12 грудня 2017 року                                                                              № 315
м.Чортків

Про звернення депутатів районної ради
до сесії Чортківської міської ради


Відповідно до частини другої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" , враховуючи звернення депутатів Чортківської районної ради та пропозиції президії районної ради від 12 грудня 2017 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звернутися до сесії Чортківської міської ради із пропозицією передачі у комунальну власність м.Чорткова спортивного залу по вул. Залізнична,б/н м. Чортків, після завершення його будівництва та введення об»єкта в експлуатацію.
2. Чортківській міській раді безкоштовно надавати спортивний зал для проведення тренувань та змагань учням загальноосвітніх закладів Чортківського району, Чортківської дитячо-юнацької спортивної школи, командам Чортківського району.
3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).
Голова районної ради                                                                          В.М.ШЕПЕТА