Документи Рішення Рішення VII скликання XIII сесія II пленарне засідання (21 грудня 2017 року) № 316 - 341 № 317 Про підтримку відкритого звернення депутатів Шумської районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо суспільно-політичної ситуації в державі

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я

від 21 грудня 2017 року                                                                          № 317
м. Чортків

Про підтримку відкритого звернення депутатів
Шумської районної ради до Верховної Ради
України, Президента України, Кабінету Міністрів
України щодо суспільно-політичної ситуації в державі


Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши відкрите звернення депутатів Шумської районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо суспільно-політичної ситуації в державі, схвалене на позачерговій двадцять п’ятій сесії Шумської районної ради 08 грудня 2017 року, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції від 18 грудня 2017 року, Чортківська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати відкрите звернення депутатів Шумської районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо суспільно-політичної ситуації в державі (додається).
2. Виконавчому апарату районної ради направити дане рішення та відкрите звернення Верховній Раді України, Президенту України, Кабінету Міністрів України.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції (Калакайло І.Я.).


Голова районної ради                                                              В.М. Шепета

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Чортківської
районної ради
21 грудня 2017 р. № 317

Верховній Раді України
Президенту України
Кабінету Міністрів УкраїниВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Шумської районної ради до Верховної Ради України,
Президента України, Кабінету Міністрів України
щодо суспільно-політичної ситуації в державі

Ми, депутати Шумської районної ради, глибоко обурені подіями, які відбулися 26 листопада 2017 року у Новограді-Волинському і Києві та пов’язані із протиправним затриманням учасників АТО.
Чоловіки в балаклавах без розпізнавальних знаків в грубій формі затримали бійців-добровольців, ветеранів АТО. Зокрема, один з них Леонід Литвиненко, якого захопили в Новоград-Волинському, де він з побратимами блокував контрабанду російського палива в Україну. Другий затриманий – це Анатолій Виногродський, звинувачений у нападі на так званих охоронців, котрі зі слів селян Кіровоградської області виявились насправді рейдерами, що захоплювали їхні землі. Шокує ставлення держави до іноземців, які протягом років безпосередньо приймали участь в бойових діях на сході держави, а також організували та проводили вишкіл українських вояків, використовували свій військовий досвід. Замість подяки та громадянства України – переслідування та депортація.
Затримані особи внесли вагомий вклад у боротьбу за незалежність та цілісність Української держави, а наразі займаються активною громадською роботою, а тому громадянське суспільство не може залишатися осторонь згаданих подій.
Чому цих бійців було затримано саме зараз? Тому що вони, маючи авторитет в суспільстві, починають вимагати від високопосадовців не просто слів, а дій по захисту державного суверенітету, боротьби проти корупції та розбудови правової держави. Репресії проти воїнів АТО, громадських активістів, волонтерів, журналістів, які займають чітку громадянську позицію стосовно боротьби з корупцією набуло масових масштабів.
Поряд з тим абсолютно безпечно почувають себе:
1. Вбивці героїв Небесної сотні.
2. Поплічники Януковича, Бойко, Вілкул, Лукаш, Каськів, Льовочкін, Шуфрич та інші, що нищили нашу державність - усі вони на свободі, а награбоване майно не конфісковано. Ба більше того, деякі з них є народними депутатами України і кожного дня вирішують, по яких законам нам жити.
3. Одіозні особи минулого режиму на кшталт Захарченка, Клюєва, та Іванющенка, які зняті з розшуку Інтерполу, а їх банківські рахунки за кордоном розблоковано.
4. Державні посадовці, що волали за «руський мир»: Кернес, Добкін, Штепа та інших зрадників України, деякі досі займають високі державні посади.
5. Судді, які були причетні до фальсифікації справ щодо учасників Євромайдану, які досі перебувають не за ґратами, а на займаних посадах. Яскравий приклад - суддя Окружного суду міста Києва Абалов. Саме ця особа підписала ухвалу суду на розгін Майдану в ніч з 10 на 11 грудня 2013 року - наразі намагається допомогти Насірову відновитися на посаді голови ДФС.
6. Громадяни РФ, які сприяють своєю діяльністю країні-окупанту Медведчук, Новинський, Труханов та інших.
7. ТОП-корупціонери такі, як Насіров, Розенблат, Мартиненко, Аваков - молодший та інші.
8. Українські генерали, які винні у смерті тисяч українських захисників, що були знищені у «зеленому коридорі» Іловайська, - не покарано! Так само Дебальцевського котла, ДАПу, 31-го блок-посту та інших трагічних поразок української армії, які стали можливими виключно через зраду та злочинну халатність вищого командування.
Вимагаємо відкритих та прозорих судів по перерахованих пунктах із залученням громадськості, преси та широким висвітленням в засобах масової інформації.
Переформувати ЦВК задля проведення в майбутньому прозорих і чесних виборів.
Зупинити знищення свободи слова, яке ми спостерігаємо останнім часом.
Визнати військові дії на території Донецької та Луганської областей війною проти України, щоб унеможливити переслідування та притягнення до кримінальної відповідальності учасників АТО та добровольців за виконання своїх обов’язків по захисту держави.
На окрему увагу заслуговують події навколо НАБУ, де яскраво продемонстровано, яке завдання поставлено перед правоохоронними органами: прокуратурою, СБУ, МВС, а саме, дискредитація та знищення єдиного органу, який показує конкретні результати боротьби з корупцією в вищих ешелонах влади.
Про результати розгляду звернення просимо проінформувати у встановлені законодавством строки.
 

Прийнято
на двадцять п’ятій позачерговій сесії Шумської районної ради сьомого скликання
08 грудня 2017 року

(підтримано на другому пленарному
засіданні позачергової тринадцятої сесії Чортківської районної ради сьомого скликання
21 грудня 2017 року)