Документи Рішення Рішення VII скликання XIV сесія І пленарне засідання (07 березня 2018) № 345-369 №346 Звіт про виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку району за 2017 рік.

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 07 березня 2018 року                                                                          № 346
м. Чортків

Звіт про виконання програми соціально-
економічного та культурного розвитку
Чортківського району за 2017 рік


Заслухавши звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Чортківського району за 2017 рік, відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи пропозиції постійної комісії Чортківської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 2 березня 2018 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного
розвитку Чортківського району за 2017 рік прийняти до відома.
2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням вжити заходів щодо поліпшення ситуації в народно-господарському комплексі, створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій в економіку району.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).


Голова районної ради                                                                     В.М.Шепета