Документи Рішення Рішення VII скликання XIV сесія І пленарне засідання (07 березня 2018) № 345-369 № 350 Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 07 березня 2018 року                                                                  № 350
м. Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою
та міською, сільськими
радами і громадами про
передачу – приймання коштів
на виконання повноважень


Керуючись частиною сьомою статті 16, частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 05 березня 2018 року , Чортківська районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Здійснити передачу – приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації (Заболотного І.Я.), постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).Голова районної ради                                                      В.М.Шепета
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення районної ради
07 березня 2018 року № 350
 

ПЕРЕЛІК УГОД
про приймання - передачу видатків на виконання повноважень
1. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою на співфінасування Чортківської центральної комунальної районної лікарні (медичне забезпечення учасників антитерористичної операції) в сумі – 7 800 грн.
2. Угода про передачу – приймання коштів між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою на здійснення видатків по КПК 1513181 «Забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей похилого віку, дітей – інвалідів…» в сумі – 19 700, 00 грн., по КПК 1513190 «Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби)…» на оплату житлово – комунальних послуг і природного газу в сумі – 7 000,00 грн., по КПК 1513104 «Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян…» для виплати з нарахуваннями працівникам Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чортківського району 288 384,00 грн.3. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою на співфінасування управління соціального захисту населення Чортківської райдержадміністрації в сумі – 47 500,00 грн.
4. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою на співфінасування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чортківського району в сумі – 165 500,00 грн.
5. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Джуринською сільською радою та Чортківською районною радою на закупівлю вікон та дверей в ДНЗ «Сонечко» в сумі – 30 000,00 грн.
6. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Пастушівською сільською радою та Чортківською районною радою на перевезення дітей в сумі – 13 695,00 грн.
7. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою на поточні видатки Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи в сумі – 20 900,00 грн.
8. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Нагірянською сільською радою та Чортківською районною радою для придбання електричного обладнання для дошкільного-навчального закладу с. Нагірянка на суму 20 000,00 (двадцять тисяч) грн.
9. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Староягільницькою сільською радою та Чортківською районною радою на проведення експертизи кошторисної документації по реконструкції даху Староягільницької ЗОШ І-ІІ ст. в сумі – 1 047,00 грн.
10. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування центру первинної (медико –санітарної) допомоги в сумі – 15 000,00 грн. та Чортківської комунальної районної стоматологічної поліклініки в сумі – 20 000,00 грн.
Керуючий справами виконавчого
апарату районної ради                                                          Т.В.Яблонь