Документи Рішення Рішення VII скликання XIV сесія І пленарне засідання (07 березня 2018) № 345-369 № 353 Про районну програму медичного забезпечення часткової мобілізації і призову громадян на військову службу, учасників АТО та демобілізованих із зони АТО на 2018 рік

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ
від 07 березня 2018 року                                                                             № 353
м.Чортків

Про районну програму медичного забезпечення
часткової мобілізації і призову громадян
на військову службу, учасників АТО
та демобілізованих із зони АТО на 2018 рік

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 03 січня 2018 року № 1-од «Про проект районної Програми медичного забезпечення часткової мобілізації і призову громадян на військову службу, учасників АТО та демобілізованих із зони АТО на 2018 рік», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійних комісій районної ради з гуманітарних питань та з питань бюджету від 05 березня 2018 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Затвердити районну програму медичного забезпечення часткової мобілізації і призову громадян на військову службу, учасників АТО та демобілізованих із зони АТО на 2018 рік (додається).
2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням, Чортківській центральній комунальній районній лікарні, комунальній районній стоматологічній поліклініці, комунальному районному центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги забезпечити виконання даної програми з урахуванням статті 85 Бюджетного кодексу України.
3. Виконавцям програми забезпечити використання бюджетних коштів на виконання заходів у населених пунктах району (за виключенням об’єднаних територіальних громад району).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Віват І.О.) та на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.).


Голова районної ради                                                                      В.М.Шепета