Документи Рішення Рішення VII скликання XIV сесія І пленарне засідання (07 березня 2018) № 345-369 № 359 Про втановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах на 2018 рік

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 07 березня 2018 року                                                                     № 359
м. Чортків

Про встановлення батьківської плати
за харчування дітей в дошкільних
навчальних закладах на 2018 рік

Розглянувши лист відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації від 20 лютого 2018 року № 01-08/161, відповідно до частини 5 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2002 року №1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів» (зі змінами), керуючись пунктом 20 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”(зі змінами) та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету від 05 березня 2018 року, Чортківська районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Встановити батьківську плату за харчування дітей дошкільного віку в Горішньовигнанському навчально-виховному комплексі Чортківської районної ради Тернопільської області «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», Джуринськослобідківському навчально-виховному комплексі Чортківської районної ради Тернопільської області «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», дошкільному навчальному закладі с.Мухавка та дошкільному навчальному закладі (дитячий садок) с. Шульганівка Чортківського району Тернопільської області в розмірі 8 грн. на один дітодень, але не більше 20% середньомісячного сукупного доходу на одного члена сім'ї .
2. Звільнити від батьківської плати за харчування у вищезгаданих закладах дітей, батьки яких є учасниками бойових дій (воїнів Збройних Сил України та добровольчих батальйонів).
Від плати за харчування дитини звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім'ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.
За харчування дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, плата не справляється.
3. Сім'ям, які мають трьох і більше дітей установити знижки з плати за харчування дітей – на 50 відсотків.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Чортківської районної державної адміністрації (Віват І.О.) та на постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).


Голова районної ради                                                                      В.М.Шепета