Документи Рішення Рішення VII скликання XIV сесія ІІ пленарне засідання (11 травня 2018 року) № 370 - 399 № 373 Звіт про роботу закладів культури у 2017 році

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я
від 11 травня 2018 року                                                                                  № 373
м. Чортків

Звіт про роботу закладів
культури у 2017 році

Заслухавши та обговоривши звіт начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації Чайківської Г.З. про роботу закладів культури у 2017 році, районна рада відмічає, що в даній галузі проведено відповідну роботу.
Слід зазначити, що мережа закладів культури району складається із 88 закладів: 42 бібліотечних, 43 клубних, 3 школи естетичного виховання.
Проаналізувавши інформацію, подану начальником відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації, районна рада зазначає, що творча діяльність закладів культури відбувається, в основному, в місті Чорткові, ведеться недостатня робота у сільських клубах та бібліотеках-філіалах.
Книгозбірні району активно співпрацюють із громадськими організаціями, шляхом проведення просвітницької роботи.
В Чортківській центральній бібліотеці проводиться безліч заходів, таких як вебінари для бібліотекарів щодо роботи бібліотек в мережі Інтернет, функціонує інформаційно-консультативний центр «Правовий компас» в рамках проекту «Шлях до успіху через Інтернет». Діє молодіжний клуб шанувальників документального кіно Docudays UA, продовжується реалізація проекту УБА «Все про Європу, читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації і бібліотеках» та багато інших.
Працівниками сільських клубів проведено ряд заходів по відзначенню пам’ятних дат та річниць історичного напрямку.
Протягом 2017 року проводилась робота для покращення матеріально-технічної бази у районних закладах культури. За рахунок субвенцій з державного бюджету регіонального розвитку (3138000 грн.) та співфінансування з місцевих бюджетів (1312217 грн.) було проведено капітальні та поточні ремонти у клубних та бібліотечних закладах району.
Районна рада наголошує на раціональності використання коштів із різного рівня бюджетів та першочерговості проведення ремонтів у закладах культури в зв’язку із реорганізацією структури сільських закладів культури.
Враховуючи вищевикладене, керуючись пунктом 28 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з гуманітарних питань від 3 травня 2018 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Звіт начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації Чайківської Г.З. про роботу закладів культури у 2017 році взяти до відома.
2. Роботу відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації визнати задовільною.
3. Відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації спільно з сільськими, селищною радою:
3.1. проводити районні заходи на території сільських рад Чортківського району;
3.2. розвивати, підтримувати сільські аматорські колективи та залучати їх до участі в районних та обласних заходах;
3.3. належним чином контролювати якість та рівень проведеної роботи працівниками сільських закладів культури;
3.4. сприяти формуванню позитивного іміджу району, в т.ч. у сфері сільського туризму;
3.5. продовжити забезпечення сучасним обладнанням та зміцнення матеріально – технічної бази сільських закладів культури.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Віват І.О.) та на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.).Голова районної ради                                                                              В.М.Шепета