Документи Рішення Рішення VII скликання XIV сесія ІІ пленарне засідання (11 травня 2018 року) № 370 - 399 № 376 Про утворення комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 11 травня 2018 року                                                                              № 376
м. Чортків

Про утворення комунального
некомерційного підприємства
«Чортківська центральна
комунальна районна лікарня»
Чортківської районної ради

    Відповідно до Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1013-р від 30 листопада 2016 року, статей 104-108 Цивільного кодексу України, статей 59,78,137 Господарського кодексу України,статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Методичних рекомендацій з питань перетворення закладів охорони здоров»я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства, схвалених робочою групою Міністерства охорони здоров»я України з питань реформи фінансування сфери охорони здоров»я України від 14 квітня 2017 року та у зв’язку із необхідністю покращення надання послуг в сфері охорони здоров’я, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 4 травня 2018 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
   1. Утворити юридичну особу публічного права комунальне некомерційне підприємство «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради в зв’язку із реорганізацією шляхом перетворення Чортківської центральної комунальної районної лікарні.
     2. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради, що додається
     3. Затвердити передавальний акт у зв’язку із реорганізацією шляхом перетворення Чортківської центральної комунальної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради, що додається.
   4. Голові комісії з припинення діяльності (ліквідаційної комісії) подати передавальний акт державному реєстратору для проведення реєстраційних дій в порядку, визначеному чинним законодавством України.
  5. Закріпити за комунальним некомерційним підприємством «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради майно згідно з додатком на праві оперативного управління, після проведення державної реєстрації юридичної особи в установленому законом порядку.
    6. Встановити Статутний капітал комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради у сумі: 36 967 988(тридцять шість мільйонів дев’ятсот шістдесят сім тисяч дев’ятсот вісімдесят вісім) грн.
    7. Доручити голові районної ради внести зміни в діючий контракт головного лікаря про призначення його головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради.
    8. Встановити, що організація проведення передачі нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чортківського району, яке перебуває в оперативному управлінні Чортківської центральної комунальної районної лікарні до комунального некомерційного підприємства, яке утворюється в процесі реорганізації здійснити на підставі даних її бухгалтерського обліку та інвентаризації майна протягом 2 (двох) місяців від дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення діяльності Чортківської центральної комунальної районної лікарні, так як у період до 31.12.2018 року не застосовуються положення про обов’язкову оцінку майна згідно перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» від 06.04.2017 р. № 2002-VIII.
    9. Визнати, що комунальне некомерційне підприємство «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради є правонаступником усіх прав та обов’язків Чортківської центральної комунальної районної лікарні.
    10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі /Демкович М.М./ та на заступника голови районної державної адміністрації /Віват І.О./.


Голова районної ради                                                                 В.М.Шепета