Документи Рішення Рішення VII скликання XIV сесія ІІ пленарне засідання (11 травня 2018 року) № 370 - 399 № 396 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Довіра» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Шульганівської сіл

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 11 травня 2018 р.                                                                                 № 396
м. Чортків

Про затвердження технічної документації з
нормативної грошової оцінки земельної ділянки,
що надається в оренду ПАП «Довіра»
для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
за межами населеного пункту на території
Шульганівської сільської ради Чортківського
району Тернопільської області

    Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Довіра» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Шульганівської сільської ради Чортківського району Тернопільської області, керуючись частиною другою статті 23 Закону України «Про оцінку земель», статтями 10 та 19 Земельного кодексу України, частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку від 11 травня 2018 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
    1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ПАП «Довіра» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Шульганівської сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
    2. Встановити, що з моменту прийняття даного рішення, затверджені вартісні показники земельної ділянки площею 1,2828 га , кадастровий номер : 6125589500:01:001:1942 в сумі – 34724 грн 59 коп ( тридцять чотири тисячі сімсот двадцять чотири грн 59 коп) - використати для нарахування орендної плати за використання землі.
    3. Встановити річну орендну плату за використання земельними ділянками згідно норм чинного законодавства.
    4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку (Шкабар Є.М.) та відділ у Чортківському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.


Голова районної ради                                                                                     В.М. ШЕПЕТА