Документи Рішення Рішення VII скликання XV сесія (10 липня 2018 року) №400 - 424 № 404 Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області щодо внесення змін до Податкового кодексу України

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
П'ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 10 липня 2018 року                                                                              № 404
м. Чортків

Про звернення депутатів Чортківської
районної ради щодо внесення змін до
Податкового кодексу України


Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 09 липня 2018 року, Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Прийняти звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області щодо внесення змін до Податкового кодексу України (текст додається).
2. Доручити виконавчому апарату районної ради текст звернення направити Верховній Раді України, Народному депутату України Барні О.С. та оприлюднити на офіційному сайті Чортківської районної ради і в районній газеті «Голос народу»
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Чортківської районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.)Голова районної ради                                                                         В.М.Шепета


ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Чортківської
районної ради
10 липня 2018 р. № 404


Верховній Раді України
Народному депутату України
Барні О.С.


Звернення депутатів Чортківської районної ради
Тернопільської області щодо внесення змін до Податкового кодексу України
Ми, депутати Чортківської районної ради Тернопільської області, глибоко стурбовані ситуацією, котра склалась з наповненням бюджету району, через оплату податку з доходів фізичних осіб до міського бюджету, так як більша частина підприємств та організацій знаходиться на території міста, а не за місцем проживання більшої частини працівників.
Беручи до уваги світовий досвід, доходи громадян оподатковуються по місцю проживання, а не по місцю розташування організації, в якій вони працюють.
Просимо внести зміни до Податкового кодексу України зазначивши у ньому, що податок з доходів фізичних осіб повинен зараховуватись за місцем проживання платника податку.

Звернення
прийнято на п’ятнадцятій сесії
Чортківської районної ради
сьомого скликання
10 липня 2018 року
м.Чортків